Złuszczająca się skóra na nosie

dzien dobry, jestem zstrasznie zaniepokojona poniewaz przez dlugie uciskanie okularow na nosie, powstala mi tak jakby wzglebienie i zluszczajaca sie skora, nie wiem co robic jestem zalamana, staram sie smarowac skore nivea ale nie bardzo pomaga, czy jest sposob aby skora wrocila do normy?

Dzień dobry,

Dobrze dobrane okulary, nawet przy wielogodzinnym noszeniu nie powinny aż tak uciskać. Może warto rozważyć kupno nowych.
Krem Nivea proponuje zastąpić Cicalfatem -jest krem regenerujący.

Pozdrawiam