Zabieg elektrokoagulacji i zamrażania azotem blizny

Witam, od urodzenia mam bliznę na prawym policzku były to 3 małe kropki, gdy byłem mały to i ona była mała z wiekiem się powiększała teraz ma ok 2,7 cm . Miałem zabieg Elektrokoagulacji i zamrażania azotem lecz to nic nie pomogło jedynie usunęło delikatne wybrzuszenie. Byłem u kilku dermatologów lecz żaden nie określił co to jest jedynie stwierdzili że nie jest to zmiana nowotworowa. Co to może być i jak się tego pozbyć ;) ?

Jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pana twarzy skorygować szpecącą bliznę po nieudanych zabiegach .
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl