Twardy guzek pod brodą

Witam. Kilka dni temu po przebudzeniu wyczułam pod brodą twardy, bolący guzek. Pojawił się on z dnia na dzień i nie zniknął do tej pory. Odczuwam też leki ból głowy oraz karku. Co to może być? Jestem też lekko przeziębiona ale nigdy przy przeziębieniu nie miałam żadnych guzków.

Może to być powiększony węzeł chłonny, co zapewne ma związek z Pani infekcją. Proponuje wizytę u lekarza POZ u którego jest pani zapisana, który będzie mógł Panią zbadać i przepisać odpowiednie leki.