Twardy i bezbolesny guzek na dziąśle

Witam, ok 5 lat temu w wyniku wypadku usunięto mi dolną szóstkę. Niedawno dziąsło zrobiło się odrobinę sine. Językiem wyczuwam jakby kawałek czegoś twardego wystającego z tego dziąsła. W dodatku z boku tego miejsca zrobił się twardy bezbolesny guzek. Jutro idę do stomatologa jednak chciałabym się przygotowac na ta wizytę psychicznie, Z góry dziękuję za odpowiedź.

Możliwe, że podczas usuwania odłamał się fragment korzenia i pozostał w kości. Po kilku latach kość pozbywa się ciała obcego. Proszę spokojnie iść na wizytę i zobaczyć co powie lekarz.