Czy w tym stanie mogę wykonać rtg zęba?

Witam, pięć dni temu musiałam usunąć lewą dolną szóstkę. Ząb został usunięty w całości, przy korzeniu był ziarniniak. Do tej pory czuję, dyskomfort i ból. Dwa razy dziennie smaruję dziąsło Baikadentem, podczas smarowania wyczułam coś jakby kawałek wyłupanej kości. Proszę o informację, czy mogę wykonać w obecnym stanie zdjęcie RTG, oraz czy powinnam się martwić o tę kość?

Niekiedy podczas gojenia mogą być wyczuwalne fragmenty kości która ulega modelingu po usunięciu zęba. Warto jednak wykonać RTG aby sprawdzić czy ząb został usunięty w całości.