Twarz i nie tylko.

Witam mam 12 lat,wzrost 163,a w moim wyglądzie niepokoi mnie trądzik który znajduje się na czole i brodzie na mojej twarzy pojawił się hmmm może pół roku temu na trądzik mama kupuje mi różne kremy które jakoś pomagają i na pewno wygląd mojej twarzy się poprawi ale czy nie da się tego przyśpieszyć?Proszę o pomoc . Pozdrawiam.

12 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Witam,

Najlepsze efekty przyniesie kuracja dobrana przez dermatologa indywidualnie do rodzaju dominujących zmian oraz ich nasilenia. Dermatolog poradzi również jak pielęgnować cerę, co jest podstawą i punktem wyjścia terapii.

Przygotuj sie jednak na to, iż na efekty trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Pozdrawiam serdecznie

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty