Twór cieniujący mogący odpowiadać wyrośli chrzęstno-kostnej

Witam 2 miesiące temu pojawił mi sie nagle na kostce prawej stopy miękki guzek 1cm, skora na nim jest zaczerwieniona. Usg-twór cieniujący mogący odpowiadać wyrośli chrzestno kostnej, rtg- zmiana po urazowa lub przerośnięte jądro kostnienia. Ortopeda stwierdził to co jest opisane w rtg, ale to nie jest twardy guzek jest miękki i mozna go przesuwać wraz ze skora. Prosz o jakis sugestie boje sie ze to nowotwór. Na pewno nie jest to twór kostny.

Szanowna Pani - proponuję ponowną konsultacje ortopedyczną z wynikami dotychczasowych badań i najpewniej usunięcie (jak wynika z opisu) powierzchownie umiejscowionego guzka do badania histopatologicznego - które pozwoli rozwiać Pani wątpliwości. Pozdrawiam