U jakiego lekarza można dostać receptę na Viagrę?

Witam wszystkich chciałbym się zapytać do jakiego lekarza się udać by dostać receptę na viagra? ? Gdyż moja praca stres powodują że chyba innego wyjścia nie mam.

Witam Pana
Seksualność człowieka jest ściśle powiązana z jego psychiką.
Bardzo często zaburzenia erekcji czy obniżone libido związane
jest ze stresem, zmęczeniem lub ze stanem obniżonego nastroju.
Wiagra może być pomocna dla mężczyzn w wieku średniej
czy późnej dorosłości, ale u ludzi młodych, żyjących w ciągłym stresie,
nie rozwiązuje problemu.
Żeby skutecznie Panu pomóc, należy dotrzeć do źródła Pana problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skorzystania z psychoterapii.
Można też skorzystać z usług seksuologa.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do zwolnienia tempa i spojrzenia na siebie z troską.

Sugeruję konsultację z seksuologiem.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej