Ubytek powięzi zaopatrzony wszczepem siatki syntetycznej metodą sub-lay

Witam. W roku 2012 przeszłam operację usunięcia guza w bliźnie po cięciu cesarskim,(podejrzenie endometriozy pozamacicznej)usunięto guz wraz z blizną i marginesem powięziowym. Ubytek powięzi zaopatrzono wszczepem siatki syntetycznej metodą sub-lay.Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej i jest duże prawdopodobieństwo kolejnego cięcia cesarskiego,czy w związku z tym można ją bezpiecznie ciąć?czy konieczna była by wymiana na nową?Proszę o odpowiedź jak wyglądało by postępowanie podczas cięcia cesarsk

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że cięcie powinno o odbyć się inna metodą tzn inny rodzaj cięcia. konieczne jest oznaczenei miejsca siatki pod kontrol ausg.