Czy taka siatka jest dużym zagrożeniem dla mnie lub dziecka?

W 2011 roku urodziłam syna przez cesarskie cięcie. wskazaniem były guzy w kanale rodnym. Po roku od operacji okazało się, że mam guza w bliźnie po cc. guz był dość rozległy po wycięciu powięzi mięśniowej wszytko mi siatkę o wymiarach 9X7 cm. dziś dowiedziała się, że jestem w 7 tc ciąży. Czy taka siatka jest dużym zagrożeniem dla mnie lub dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może to być wskazaniem do rozwiązania ciąży operacyjnie i Ew w przebiegu ciąży w zależności od powiększania się macicy i rozciągania powłok skórnych, konieczna wizyta u ginekologa