Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej u 2,5-miesięcznego dziecka

Mój 2,5 miesięczny synek ma ASD 2,ubytek szybko się powiększył z 6 mm na 9-12, ciężko określić, bo serduszko biło 200/min (echo po Dormicum),teraz dostaje Enarenal 2 dziennie, czy jest szansa na przezskórne zamknięcie tak dużego ubytku, są rąbki i co oznacza wyciąganie skóry pod żebra podczas oddychania,skoro echo, ekg i rtg klatki nie wykazały nic oprócz ASD? Nie charczy ani nic takiego, oddech na słuch jest dobry tylko to wyciąganie od urodzenia. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa dziecięcego .