Ubytek w zębie mlecznym u 3-letniej córki

Dzień dobry! Moja3-letnia córka ma popsutą"5". Co robic? Czy mieczne zęby leczy sie?czy jej nie wystrasze (zniechece)do stomatologa? Proszę o pomoć w podjeciu decyzji,żebym była pewna że podejmuje dobra decyzje. Z góry dziekuje

Piotr Pilarski

Tak, takie zęby można leczyć. Proszę zabrać dziecko do stomatologa nastawionego na przyjmowanie dzieci. Dobre podejście do małego pacjenta to połowa sukcesu. Możliwe, że sam zabieg będzie po kilku wizytach aby dziecko przyzwyczaiło się i zaufało stomatologowi.

Pozdrawiam.