Uciążliwe bóle w boku

Mam codziennie uciążliwe bóle w lewym boku.Zaczyna się m.in.,gdy się poruszam.Ma charakter kłucia,tj.skurcz.Łapie nagle,krótko,kilkakrotnie i jest intensywny.Okolice lewego jajnika.Pojawia się automatycznie,gdy stoję(przenosząc ciężar ciała na lewą nogę),bądź podniosę coś ciężkiego.Gdy ból zaatakuje,odczuwam ulgę jak usiądę,położę się,bądź zegnę nogę w kolanie i uniosę do góry.Gdy nie mam możliwości by usiąść,i ból utrzyma się ok.godz.wtedy utrzymuję się dłużej,mimo,że leżę,siedzę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innej przyczyny występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.