Uciążliwe krwawienie z nosa i częste wodniste katary

Witam jestem Kasia 25lat z Gdańska. Moim problemem jest uciążliwe krwawienie z nosa, z jednej dziurki. Krwawienia są od 4lat i są coraz częściej w dziwnych sytuacjach np od pary wodnej podczas kąpieli lub gdy wejdę z zimna do ciepłego pomieszczenia trwają tydzień potem np 1,5miesiąca przerwy itd. Mam często wodnisty katar nasilony z tej dziurki ale leci z dwóch. Czy to może być rak przegrody? Wyniki mam krwi bardzo dobre , lekarz rodzinny zajrzał dał antybiotyk i tyle. Co robić? dzięuję za radę

Lek. Tomasz Budlewski

Nowotwór jest bardzo mało prawdopodobny. Objawy mogą wskazywać na przewlekły nieżyt nosa. Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa, konieczne jest odpowiednie dalsze leczenie.