Ucisk i zawroty głowy w przebiegu oponiaka móżdżku

witam!mam oponiaka móżdżku, w sierpniu mialam naswietlanie gamma knife. przez miesiac czulam sie dobrze .teraz znow powrocil ucisk glowy oraz silne zawroty glowy.co mam robic?czy zglosic sie do warszawy w celu konsultacji czy badania? powtorny kontrolny rezonans mam ustalony na sierpien nastepnego roku. czy mam tyle czasu czekac?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie nie można czekać tak długo. Proszę zgłosić się jak najszybciej do lekarza prowadzącego (neurologa lub neurochirurga) lub ośrodka, w którym wykonywane były zabiegi gamma-knife.