Obecność oponiaka w wyniku CT głowy
witam dzis odebralam wynik badania ct glowy z wynikiem takim w prawej okolicy czolowej mozliwy drobny zwapnialy oponiak wik.6mm co to oznacza i co to jest zwapnialy oponiak i jak sie go leczy

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Sugeruję udać się wraz z wynikiem badania TK głowy do lekarza zlecającego badanie, neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.