Co może oznaczać wynik badania głowy?
Co może oznaczać wynik badania radiologicznego (TK głowy) u mężczyzny 57 lat: obniżenie gęstości istoty białej okołokomorowej oraz ogniska hypodensyjne obustronnie w strukturach głębokich mózgu odpowiadające najp. różnoczasowym zmianom niedokrwiennym.?

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Jak radiolog zaznaczył w opisie ze znakiem zapytania, obraz TK głowy może świadczyć o przebytym epizodzie niedokrwiennym mózgu.
Należy udać się do lekarza zlecającego badanie lub neurologa celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.