Usuwanie oponiaka piaszczakowatego metodą gamma-knife
Mam 62 lata. W TK mojego mózgowia stwierdzono oponiaka piaszczakowatego o wymiarach 11x7mm w ścisłej łączności z łuską kości ciemieniowej prawej. Gdzie bezpiecznie mogę usunąć tego oponiaka metodą gamma-knife ? Jakie formalności są z tym związane ?

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, wszystko zależy od ścisłej kwalifikacji neurochirurgicznej po szczegółowej analizie Pani historii choroby. Jednym z bardziej doświadczonych centrów znajduje sie w Warszawie na ul. Kondratowicza. Pozdrawiam