Ucisk w gardle po zwymiotowaniu

2,5 miesiaca temu zwymiotowalem na skutek polkniecia duzej tabletki (witaminy, profilaktycznie). Po wymiotowaniu czulem nietypowy bol szyi po obu stronach nad obojczykami. Potem dobre 2 tygodnie nic sie nie dzialo i pojawil sie dyskomfort w gardle. Obecnie przebywam za granica (chiny) w miejscu o bardzo zlej jakosci powietrza. Pierwsza lekarka dala cos na migdalki, bez wiekszej poprawy, potem lekarz powiedzial, ze to przewlekle zapalenie gardla i dal cos jak hallsy. Ale to bylo 1.5msc temu i nic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane z nieprawidłowościami w obrębie dróg oddechowych. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza.