Problem z oddychaniem i ucisk w gardle

od okolo przeszlo mca mam takie dziwne uczucie jakby powietrza mi brakowało jakbym miala cos w gardle lub jakby powietrze nie dochodzilo do pluc i caly czas mysle o oddychaniu od rana do nocy to bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu nieraz mysle ze zemdleje z braku powietrza

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące jednak mało specyficzne dlatego doradzam kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania będzie mógł powiedzieć coś więcej.