Ucisk w głowie na wysokości skroni i atak silnego bólu głowy

Witam jeszcze raz pisze to samo bo dostałam odp tylko ze mnie nie uciska w okolicach ucha tylko w głowie na wysokości skroni od kilku dni czuje dziwny ucisk z lewej strony głowy . Nie jest to ból, ale bardzo dokucza. Trzy dni temu w nocy dopadł mnie dosyć silny ból brzucha jak by żołądek bol promieniowal w prawa stronę jak by wątroba. Miałam też podwyższona temp 37,5 byłam u lekarza zbadał i przepisał lek ulgix. Brzuch mnie jeszcze trochę boli przy dotyku lub chodzeniu.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli dolegliwości nie będą ustępowały, proszę porozmawiać z Pani lekarzem POZ o ewentualnej dalszej diagnostyce i leczeniu migreny. Niestety, odpowiedź na pytanie przez internet, to nie to samo co badanie, możliwe do wykonania w gabinecie.

z poważaniem
Michał Kurek