Ucisk w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu a badania hormonalne

Witam. Chciałabym się spytać co oznaczają te wyniki tarczycy: TSH 0,032 FT3 8,32 FT4 24,91 anty-TPO 7,95 anty-TG 94,20 Za tydzień idę do endokrynologa. Na usg tarczycy powiedziano mi, że wygląda jakbym miała przewlekłe zapalenie i kazała zrobić badania. Od jakiegoś czasu źle się czuję (zawroty głowy, senność, ucisk w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, okropne pogorszenie wzroku, otępienie, straszne zaniki pamięci i brak koncentracji). Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam.

Nie interpretuje się wyników badań laboratoryjnych bez określenia zakresu norm, gdyż każde laboratorium może mieć inne normy (nie podała Pani też jednostek miar). Proszę poczekać na interpretację USG i badań laboratoryjnych przez endokrynologa prowadzącego.