Ucisk w klatce piersiowej, zawroty głowy i omdlenia po dyskotece

Witam mam taki problem podejrzewam, że ktoś mi dosypał czegoś na dyskotece po jednym drinku nie pamiętam niczego mam ucisk w klatce piersiowej zawroty głowy oraz dwa razy pojawiło się omdlenie. Czy jest to powód aby iść na konsultację do szpitala?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy wymagają natychmiastowej konsultacji lekarskiej.