Ucisk w pachwinie podczas siedzenia
Witam, Moje objawy: ucisk w prawej pachwinie gdy siedzę, nie mam nic powiększonego.Gdy usiądę i długo siedzę i gdy wstanę, to czuję taki jakby paraliż, gdy stanę na prawą nogę i utykam, a po 3 minutach ustępuje jak rozchodzę. Biegnie on mniej więcej od krętarza po boku do okolicy przed kolanem. RTG biodra wykazało tylko zbyt małą panewkę prawą. A RTG kręgosłupa zniesienie lordozy lędź., niewielkie zwezenie przestrzeni m/k L1/L2 i lekkie skrzywienie prawoboczne. Bardzo proszę o poradę.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest badaine lekarskie i wtedy laczna interpretacja z wynikami badan dodatkowych. proponuję udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzięć.