Ucisk z tyłu głowy i kołatanie serca podczas zabiegu D'arsonval

Podczas zabiegu d'arsonval poczulam ucisk z tylu glowi idziwne uczucie w sercu jakby prad obiegl moje cialo. Od razu poprosilam o zakonczenie zabiegu. jednak czulam sie zdenerwowana i moje serce zaczelo kolatac. co moglo byc tego przyczyna??

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie powiedzieć co było przyczyną Pani dolegliwości w trakcie zabiegu i na ile były one związane z zabiegiem. W tym celu potrzebowałbym mieć możliwość oceny badań dodatkowych lub badania przedmiotowego podczas zabiegu.