Co oznacza ucisk z tyłu głowy, kołatanie serca i brak koncentracji?

Witam od września ubiegłego roku zmagam sie z dziwnymi dolegliwosciami, a mianowicie ucisk z tyłu głowy, kolotanie serca brak koncentracji, mialem robione wszystkie badanie krwi moczu, rezonans głowy liczne badania serca tj zalozony holter, ekg usg serca oraz tetnic szyjnych usg tarczycy oraz probe izohemiczna wszystko jest w porzadku zadne badania nic nie wykazaly, nigdy nie bralem na stale zadnych leków ani nie mam zadnej choroby przewleklej ale ucisk w glowie nie pozwala mi normalnie zyc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych badań będzie można zalecic dalsze postepowanie

Witam!
Wygląda na to, że ma Pan zaburzenia nerwicowe. Objawy wywołane przez nie mogą imitować każdą znaną i nieznaną chorobę, mogą zmylić nawet wytrawnego diagnostę. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, wykonanie odpowiednich testów projekcyjnych; po określeniu rodzaju osobowości próba leczenia: psychoterapia, ew. wspierana lekami p/depresyjnymi typu SSRI.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.