Ucisk z tyłu głowy i chroniczne zmęczenie

witam od tygodnia mam codziennie ucisk z tylu glowy który az promieniuje do przodu glowy przy tym tez mam taka ciezka glowe i powieki strasznie chce mi się spac

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Polecam zgłosić się do lekarza. Ból głowy w okolicy potylicznej może byc oznaką np. nadciśnienia tętniczego. Chroniczne zmęczenie może mieć bardzo wiele przyczyn min. niedoczynnośc tarczycy czy nieprawidlowy poziom glukozy we krwi.