Uciskający ból w kościach policzkowych, ataki omdlenia i uczucie zatrzymania serca
Witam Może tutaj znajdę odpowiedź na moje dolegliwości które trwają od roku. Głównym problemem jest ból przypominający uciskanie w kościach policzkowych pod oczami i ataki omdlewania,wolne bicia serca lub odczucie jego zatrzymania,uczucie odrealnienia ataki te występują raz na tydzień. Morfologia,ob,,glukoza,tarczyca,Holter, echo serca,mri głowy,ekg,mocz,magnez,potas, uszy i oczy też zbadane i wszystko ok. Co mi może dolegać? Jest to bardzo uciążliwe.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna cos wiecej powiedzięc. i zalecic odpowiednie dalsze postępwoaniew.
Witam Pana,
Jeżeli wyniki badań medycznych są prawidłowe, zasadne wydaje się konsultacja u psychologa/ psychoterapeuty. Proszę obserwować w jakich okolicznościach pojawiają się dolegliwości i zastanowić się co działo się w Pańskim życiu rok temu, gdy zaczęły się objawy. Proszę też zwrócić uwagę na sposób w jaki Pan oddycha, szczególnie podczas ataków. Konsultacja u psychologa może wykluczyć lub potwierdzić czy Pańskie problemy są o podłożu psychogennym.
Pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska