Uciskowy ból głowy a infekcja dróg oddechowych

Mam uciskowy ból głowy pojawiający się w jednym miejscu, charakterystyczne jest to , że ból pojawia się i ustępuje w ciągu jednej chwili, jakbym był podłączony do wyłącznika elektrycznego.W ostatnich dniach przechodziłem infekcję dróg oddechowych z silnym, spazmatycznym kaszlem podczas którego czułem jak rośnie mi ciśnienie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Silny kaszel, może dawać uczucie podwyższonego ciśnienia. Bóle głowy mają różny charakter i mogą być spowodowane wieloma przyczynami. Dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam