Uczucia bycia na kacu

Witam.Od kilkunatstu dni mam uczucie jakbym miała mega kaca.Trwa to od ok.2 tygodni.Zaraz rano po wstaniu z łóżka dopada mnie uczucie jakbym dzień wcześniej wypiła 1litr wódki.Do tego kłuje mnie skóra na głowie i słabną ręce.Czy to może być coś powaznego?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem niedoboru elektrolitów powstałego w wyniku stosowania nieprawidłowej diety czy wzmożonego pocenia się. Sugeruję wykonanie morfologii krwi oraz zbadanie poziomu elektrolitów - sodu, potasu, magnezu, wapnia i fosforu.