Uczucie braku myśli - czy to może być rak mózgu?

Miewam od jakiś kilku dni uczucie braku myśli, martwię się tym bardzo, czy może być to efektem burzy hormonalnej? Dodam, że cierpię na hipochondrię i często wmawiam sobie choroby, czy to może być rak mózgu? Proszę o pomoc ;(

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Poczucie „pustki myślowej” nie jest objawem raka mózgu. Należy natomiast do częstych objawów zaburzeń nerwicowych - przeżywany lęk i napięcie może zaburzać koncentrację i sprawność myślenia, dając wrażenie „blokady w mózgu”.
Tego typu objawy ustępują w trakcie psychoterapii, którą serdecznie Pani polecam.

Z pozdrowieniami