Uczucie chwilowego ciepła w łydce

Witam od kilku dni odczuwam kilkusekundowe ciepło w prawej łydce , nie odczuwam bólu ani jakiś problemów z noga. Intesywnie za to ćwiczę, nie palę i odżywiam się dobrze. Czy mam zacząć się martwić ?

Witam,
opisywane dolegliwości nie wydają się powodem do niepokoju i mogą wynikać z przeciążenia mięśni łydki związanego z wysiłkiem fizycznym.
Aczkolwiek jeżeli nei ustąpią - może Pani zgłosić się do lekarza.

pozdrawiam