Uczucie ciągnięcia ręki i drętwienia przy gruczolakowłókniaku

podczas badania usg piersi wykryto mi gruczolowlukniaka o srednicy 19mmx24mm dlaczego wskazano mi biobsje ciekoilowa piers boli mnie przy dotyku nieraz mam uczucie ciagniecia reki i dretwienia boje sie strasznie czy taka zmiana kfalfikuje sie do zabiegu lepiej usunac czy obserwowac ? czy usg daje miarodajna diagnoze i czy biobje mozna wykonac przed okresem prosze o odp

Rzeczywiscie warto wykonać biopsje i jeżeli potwierdzi sie obraz gruczolakowłókniaka to warto go usunąć, Bolesność piersi i uzucie "ciągnięcia" moga się zdarzać, czasami ustepuja po usunięciu guzka