Uczucie ciężaru na żołądku, brak apetytu i nudności

Od kilku dni czuje ciezar na zoladku.stracilam tez apetyt,czasem mam nudnosci.kilka lat temu wyniki gastroskopii wykazaly chorobe powrzodowa,ale wtedy mnie sciskalo z bolu a teraz czuje ciezar

Witam! Wywiad choroby wrzodowej w przeszłości nakazuje sprawdzić, czy nie manifestuje się ona własnie w postaci ciężaru w żołądku i braku apetytu. Proszę zgłosić się do specjalisty który rozważy wskazania do badania endoskopowego.