Zmęczenie, pieczenie w okolicy żeber, drapanie w przełyku, problemy z oddychaniem, brak apetytu i nadmierna senność

interesuje mnie co moze dolegac osobie z objawami uczucia zmeczenia ostry bol z pieczeniem w okolicy dolnych rzeber pieczenie i drapanie w przelyku ciezko bo z bolem nabiera sie powietrze brak apetytu ozaz nadmierna sennosc?

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z chorobą wrzodową żołądka lub refluksowym zapaleniem śluzówki przełyku. Myślę że w tej sytuacji należy skontaktować się z lekarzem POZ i rozważyć wskazania do wykonania gastroskopii.