Bóle pod żebrem, pieczenie w przełyku i zawroty głowy

Zauwazylem u siebie bole pod prawym zebrem sporadycznie jak zjem duzo czasem tez czuje pieczenie w przelyku mam czasem uczucie scisku powiazanego z lekkim bolem zoladka puszczam bardzo smierdzace baki i czasem mi sie kreci w glowie polepszylo mi sie troche odkad zakupilem ostropest plamisty bo przypuszczam ze to watroba i zdarza sie to rzadziej biore go wieczor 1 lyzke stolowa roZgryzam i polykam

Najprawdopodobniej nie jest to problem związany z wątrobą, a choroba wrzodowa. Proponuje udać sie do lekarza POZ który będzie mógł Pana zbadać, wywiad i wspólnie z Panem rozważyć terapie eradykacją H.Pylori, jeśli potwierdzi się ze to powoduje Pana problemy.