Ziołowy lek na wysoki cholesterol

Witam Dziękuje za odpowiedz na pytaanie Czy tabletki na cholesterol mogą wpłynąć na wątrobę? W czwartek odostawiłem Torvalipin , i biore Essentiale Forte oraz Ostropest plamisty by watroba wróciła do normy. Czy moje wyniki były mocno zawyżone? ALT 68 AST 45 GGTP 129 Cholest. mam 4,38 LDL 2,41 Mozę Pan polecic jakis ziolowy lek na cholesterol by watroba nie musiała byc narażona. Po jakim czasie zrobic badanie krwi by sprawdzic czy z wątrobą jest juz dobrze i chol. nie rosnie, Dziekuje

Można stosować stanole roślinne dostępne w margarynach i w jogurtach. Obniżają cholesterol o ok 10%. Są nieszkodliwe, ale trochę drogie. W pana przypadku myśle, że nie musi pan tak bardzo się stresować tym cholesterolem. Aminotransferazy można sprawdzić za ok 3 tyg.