Co znaczy ta wysypka przy leczeniu cukrzycy typu 1?

Kobieta lat 43. Od 23 lat cukrzyca typu 1, retinopatia i polineuropatia cukrzycowa, niedoczynność tarczycy, astma, hipercholesterolemia. Problem dotyczy skóry dłoni : wysypka co około 3 miesiące, najpierw są to malutkie krostki z jakimś płynem, swędzi strasznie i piecze, potem się kumulują i są bordowe (jakby w środku była krew) skóra dłoni aż boli . Wysypka jest tylko na dłoniach i o wiele mniejsza na wierzchniej stronie stopy, jeden z lekarzy zdiagnozował łuszczycę krostkową, Został pobrany do badań wycinek skóry oto wynik , przetłumaczony przez google translator, ponieważ mieszkam w Finlandii :Próbka była kawałkiem biopsji skóry na powierzchni nieznacznie hiperkeratotyczny i hiperplastyczny nabłonek płaskowy tam też widać łagodne akantosy i miejsca głównie nacieki komórek okołonaczyniowych zapalnych limfocyty i plazmocyt. Widzisz w górnej skórze łagodny fragment parkietu i blokada podstawowa są częściowo widoczne łagodna spongioza. Nieswoiste zapalenie skóry odnosi się do odkrycie, które może pasować do zapalenia skóry typu lichenoidalnego ale nie spełnia wszystkich kryteriów. Ta próbka nie łuszczycowe zapalenie skóry, a nie łuszczyca sugestywne funkcje. Dodam,że moje samopoczucie jest koszmarne, jestem ciągle zmęczona, ciężko jest mi się skupić, problem z pamięcią, senność- potrafię przespać w ciągu doby około 14 godzin, włosy mi wypadać zaczęły strasznie. Proszę o pomoc- co mi jest?? Cukry i tarczyca w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do dermatologa powynikavh będzie moza określić dalsze postępowanie