Uczucie ciężkich nóg, mrowienie i żyły na nogach po Euthyroxie

Uczucie ciezkich nog, mrownienie oraz mnostwo zyl na nogach. Ostatnii pojawiaja sie rowniez na dloniachi przed ramieniach. Wszystko zaczęło się po braniu euthyroxu...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane niewydolnością naczyń kończyn dolnych. Wskazana jest wizyta u chirurga naczyniowego.