Uczucie ciężkości głowy, osłabienie skupienia, zmęczenie i zawroty głowy

Ciężka głowa, słabe skupienie, uczucie zmęczenia, lekkie zawroty głowy, uczucie stania obok siebie, uczucie ciśnienia w żuchwie po obu stronach, Mam takie objawy od paru dni które się przeplatają nieraz są wszystkie nieraz ich nie ma a nieraz jest tylko kilka z nich. Strasznie mnie to meczy.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystycnze, jednak są niepokojące i wymagają oceny przez lekarza oraz najpewniej wykonania badań dodatkowych. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić bardziej jednoznacznie jaka może być ich przyczyna i możliwe leczenie dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.