Uczucie derealizacji lub nieobecności po przyjmowaniu Citabax

Witam. Stwierdzono u mnie nerwicę i depresję. Od 8 tyg przyjmuję Citabax 20. Czuję się bardzo dziwnie. Jakbym była nieobecna, jakby połowa mózgu była nieczynna-nie pracowała. Myślę, że niedługo umrę. Nie wiem do czego to uczucie nieobecności porównać, może to derealizacja, sama nie wiem, uczucie obcości,nieobecności. Często chce mi się płakać z tego uczucia odrealnienia,bo boję się tego uczucia i nie wiem co się ze mną dzieje. Jest to straszne uczucie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza