Uczucie duszenia w gardle i ucisk w żołądku

Witam wszystkich mam nadzieje ze uzyskam jakas konkretna odpowiedz na moje dolegliwosci. Od pewnego czasu (miesiac) mam uczucie duszenia w gardle tak jakbym cos tam miala..Ponadto mam ucisk w zoladku,jak sie zdenerwuje od razu ide do toalety ;( Bylam u Pani laryngolog, wykluczyla zebym cos tam miala.Ostatnio bylam u lekarza rodzinnego, ktoremu opowiedzialam o swoich dolegliwosciach stwierdzil ze mam nerwice zoladka. Strasznie boje sie ze cos mi sie stanie.. Dodam ze jestem 17 tygodni po porodzie

Witam,

Opisane przez Panią objawy faktycznie mogą wskazywać na zaburzenia o charakterze nerwicowym. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże poradzić sobie z trudnościami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik