Uczucie gorąca na twarzy i szyi oraz osłabienie

Witam. Mam kilka nietypowych dolegliwości, chcialbym zapytać czy to objawy choroby? Otóż zawsze na wieczór mam uczucie gorąca na szyi i twarzy, jako że mam cerę naczynkową to czewienie się też. Dosyć często chodzę oddać mocz przed spaniem, dosłownie czuje, że mi się chce, a poleci niewiele. Ogółem jestem prawie zawsze zmęczony, mało kiedy mi się coś chce, prawie wcale nie spotykam się ze znajomymi. Mama podejrzewa, że to może być coś z cukrem. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam i dziękuję.

Michał Springer

Witam. Wymienione przez Pana objawy mogą być skutkiem różnych chorób. Zmęczenie i zaburzenie oddawania moczu jak najbardziej mogą wskazywać na zaburzenie gospodarki cukrami, ale konieczne będzie dokładniejsze zbadanie, zebranie wywiadu i wykonanie badań np. laboratoryjnych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł wykonać ww. czynności. Pozdrawiam.