Uczucie kłucia szpilką w różne części ciała

Uczucie kucia szpilka w rożnych częściach ciała i gorącze plecy wraz ze znikającymi czerwonymi plamami na rożnych częściach ciała, co to może byc za oznak?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.