Uczucie kłucia w różnych miejscach na ciele i drętwienie kończyn

Od jakiegoś czasu czuję kłucie w różnych miejscach na ciele (udo, piszczel, brzuch). Zdarza się to raz na jakiś czas, ale nie mogę tego rozmasować i dopiero po dłuższej chwili przechodzi. W dodatku trzy razy w tym miesiącu miałam tak, że bardzo bolała mnie głowa (nie pomogły żadne środki przeciwbólowe) i było mi niedobrze, ale jednocześnie czułam głód. Często kręci mi się w głowie (niezależnie od tego czy leżę, siedzę, stoję). Przed snem towarzyszy mi drętwienie kończyn. Czy to coś poważnego?

Przyczyn może być wiele.
Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.