Uczucie szarpnięć w głowie i mrowienie kończyn

witam od dłuższego czasu mam szarpnięcia w głowie i mrowienie kończyn czasami dochodzi też drętwienie kończyn.po badaniu elekrtoencefalograficznym w 2014 r. orzeczono : zapis z obecnością jednokrotnej zmiany napadowej w okolicach czołowych o co chodzi ?

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna!!!! znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Badanie EEG interpretuje się zawsze ale to zawsze w kontekście objawów klinicznych występujących u pacjenta.
Najczęściej jest wykonywane podczas diagnostyki padaczki. Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o padaczce. Tak jak może wystąpić prawidłowy zapis EEG u pacjenta, u którego występują typowe napady padaczki .
Padaczka jest chorobą rozpoznawaną w oparciu o objawy kliniczne, a badanie EEG jest jedynie badaniem dodatkowym.