Uczucie lęku przy padaczce

Witam mam problem . Chorowalam na padaczke lekowa kilk lat temu. Bralam leki bylodobrze okolo rok temu zaczelam chodzic spowrotem do lekarza mialam napady . Robilam eeg i tez wyszlo zle . Teraz juz nie biore lekow bylo ok. Ale czuje w sobie taki lek co by bylo gdyby sie schody zawalily . Albo ide przez pasy i mysle czy zdaze przejsc . Jestem zaniepokojona i co mi moze byc prosze o szybka odpowiedz . Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza