Uczucie niepełnego wypróżnienia i wynik kolonoskopii

Od paru dni mam uczucie, że wypróżniłem się do końca. Stolec oddaję 1 dziennie, rano po kawie. Nie ma na nim śluzu ani krwi. Uczucie niepełnego wypróżnienia następuje parę minut po wyjściu z toalety. Stolec są duże, dość luźne, ze względu na duża ilość błonnika, którą pochłaniam wręcz. Miałem kolonoskopię w maju 2016, jelito bez żadnych zmian, jedynie nadżerka 15 cm od zwieracza i zatarty rysunek nayczniowy na prostnicy. Po badani hist. - proctitis. Czy da się coś na to poradzić? Ruskorex może?

Są typowe leki stosowane w przypadku zapalenia odbytnicy, które dostępne są na receptę. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z proktologiem, który włączy odpowiedni sposób leczenia. Sam Ruskorex może być zbyt słabym lekiem w Pana przypadku.