Uczucie nieregularnego bicia serca podczas zdenerwowania

Czasem podczas masturbacji, kiedy jestem mocno podniecony i mocno bije mi serce, odczuwam jego nieregularność - jakby "łupnięcie" bądź "tąpnięcie" w klatce piersiowej, czasem nawe 2 razy pod rząd. Czasem zdarza mi się to też w innych sytuacjach, jednak zawsze jest skorelowane z obecnością powietrza w przełyku - jak to mam to zaraz po tym mi się "odbija". Miałem kilkakrotnie ekg, echo serca, oznaczenie elektrolitów. Wszystko w porządku. Lekarze mówią że to nerwica, a ja się boję.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza