Uczucie odrętwienia i zimna w nogach

Od dwóch dni męczy mnie uczucie odrętwienia i zimna w nogach. Gdy się budzę wszystko jest ok ale poźniej odrętwienie i tak mnie dopada. Poruszam się normalnie choć trochę czuję się jak po intenstywnym wysiłku fizycznym (ciężkość mięśni). Czy taki stan może być wywołany bardzo niskim ciśnieniem atmosferycznym jakie obecnie panuje (poniżej 980)? Odżywiam się normalnie, biorę Vitaral regularnie. Nie wiem czy czekać na wzrost ciśnienia i poprawę pogody czy od razu udać się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.